CBBF BodyBuilding 2009

CBBF BodyBuilding 2009
Mens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Darnell Collins
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Vince Pontaletta
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 10
Mens Masters Light
RESULTS
1ST PLACE
Rob Belisle
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Sandy Ridout
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Maurizio Petrollini
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Pirooz Varasteh
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 18
5TH PLACE
Patrick Buhat
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 27
6TH PLACE
Bernie Mockler
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 28
7TH PLACE
Todd Hnatiuk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 36
8TH PLACE
John Mutton
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 37
9TH PLACE
Guy Deschamps
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 45
Mens Masters Heavy
RESULTS
1ST PLACE
Leon Eastman
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 6
2ND PLACE
Tyrone Ashmeade
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Todd Payette
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Ludvik Rolin
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Wayne Warbinek
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Compton Austin
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Darcy Rash
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Ray Shipka
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 40
Mens Grandmasters 50+
RESULTS
1ST PLACE
Steven Burns
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Archie Dean
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Emmett Kyler
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Clayton Ewen
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Maurice Levy
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 23
6TH PLACE
Colin Stass
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Schubert Cy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 36
8TH PLACE
Hee Kwon Leee
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 39
9TH PLACE
Russell McNeil
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 45
Mens Bantamweight
RESULTS
1ST PLACE
Patrick Buhat
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Tun Tun Thant
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 10
Mens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Isaac Vilankulu
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 6
2ND PLACE
Che Chamungwana
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 9
3RD PLACE
Philippe Kosmas
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Mike Schwirtz
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Dan McAuley
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 22
6TH PLACE
Ayson Aman
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Maurice Levy
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Nidaa Achkar
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 41
9TH PLACE
Colin Stass
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 44
Mens Welterweight
RESULTS
1ST PLACE
Gordon Nelson
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Jamie Bonaccorso
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Miguel Coulombe
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Dion Protzak
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Shawn Rosichuk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Korey Reid
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 31
7TH PLACE
Kelly Burback
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 34
8TH PLACE
Ray Steel
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 42
9TH PLACE
Joshua Atsriku
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 44
10TH PLACE
Emelito Cantos
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 50
11TH PLACE
Scott Randall
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 55
Mens Light Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Eric Amendola
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Pirooz Varasteh
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Maurizio Petrollini
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 12
4TH PLACE
Dimitrios Klonarakis
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Mark Loo
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 28
6TH PLACE
Michael Ferrer
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Todd Hnatiuk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 38
8TH PLACE
Steve Olson
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 38
9TH PLACE
Greg Iskiw
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 40
10TH PLACE
Don Webber
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 55
11TH PLACE
Brad Lausen
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 48
Mens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Robert Belisle
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 9
2ND PLACE
Patrick Bernard
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 12
3RD PLACE
Sandy Ridout
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Greg Doucette
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 17
5TH PLACE
Robin Hillier
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 27
6TH PLACE
Steven Burns
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 28
7TH PLACE
David Naugler
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 34
8TH PLACE
Lou Astri
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 45
9TH PLACE
David Pereira
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 47
10TH PLACE
Joey Flores
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 49
11TH PLACE
Archie Dean
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 51
12TH PLACE
Darnell Collins
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 61
13TH PLACE
Bernie Mockler
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 64
14TH PLACE
Kevin Nobert
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 68
15TH PLACE
Casey Inglis
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 75
16TH PLACE
Guy Deschamps
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Light Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Martin Allard
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Larry Vinette
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Craig Bonnett
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Trevor Martin
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
AS Shukoori
PROVINCE:
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
James Donato
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 29
7TH PLACE
Wayne Warbinek
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Dominic Darboh
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 40
Mens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Mark Richman
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 7
2ND PLACE
Leon Eastman
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Sammy Nagib
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Antoine Vaillant
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 17
5TH PLACE
Wayne Jacobson
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 29
6TH PLACE
Tyrone Ashmeade
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Steve Tancrede
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 39
8TH PLACE
Wade Matthies
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 41
9TH PLACE
Robert Chalifoux
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 45
10TH PLACE
David Mitchell
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 49
11TH PLACE
Kirk Oberg
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 52
12TH PLACE
Chad Kerr
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 61
13TH PLACE
Wes Borland
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 62
14TH PLACE
Gary Ross
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 70
15TH PLACE
Ray Shipka
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 75
Mens Super Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Mike Van Wyck
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 7
2ND PLACE
Ron Partlow
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 9
3RD PLACE
Mike Macleod
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 15
Womens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Ying Tan
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 5
Womens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Melody Spetko
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Lisa Giesbrecht
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 12
3RD PLACE
Maria Mikola
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 14
4TH PLACE
Wendy McMaster
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
Tananarive McGowan
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Heather King
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 26
7TH PLACE
MaryLynne Mackenzie
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 37