CBBF BodyBuilding 2005

CBBF BodyBuilding 2005
Mens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Michael Talbert
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Robert Borak
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
James Nakonechny
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 15
Mens Grandmasters 50+
RESULTS
1ST PLACE
Steven Burns
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Chuck Matton
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Gilles Bellehumeur
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 14
4TH PLACE
Maurice Levy
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Gilles Pomerleau
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Wayne Lloy
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 31
7TH PLACE
Richard Seguin
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 32
Mens Bantamweight
RESULTS
1ST PLACE
Denis Pedneault
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 6
2ND PLACE
Duke Lam
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 9
3RD PLACE
Vishnu Persaud
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Marc Tremblay
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 22
5TH PLACE
Pierre Grenier
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 23
6TH PLACE
James Dobbin
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 30
Mens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Gord Suel
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 7
2ND PLACE
Chris Johnson
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 8
3RD PLACE
Henri Derome
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Maurice Levy
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Kelly Burback
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 24
6TH PLACE
Steve Olson
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Louis-Emmanul D'Astous
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 38
8TH PLACE
Stephane Boger
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 39
9TH PLACE
John Whelan
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 40
10TH PLACE
Luc Gendreau
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 50
Mens Welterweight
RESULTS
1ST PLACE
Ghyslain Lacasse
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Yanick Brisson
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Pierre Phaneuf
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Gaetan Trudel
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 23
5TH PLACE
Michel Lemay
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Jamie Bonaccorso
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 27
7TH PLACE
Doug Derma
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 34
8TH PLACE
Manny Gouveia
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 40
9TH PLACE
Steve Chan
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 45
10TH PLACE
Eric Cadieux
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 52
11TH PLACE
Collin Pullar
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 55
12TH PLACE
Michael Leggett
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 58
Mens Light Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Brooke Maskell
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 11
2ND PLACE
Patrick Bernard
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Danny Cicchirillo
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 13
4TH PLACE
Pirooz Varasteh
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 16
5TH PLACE
Javier Martinez
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Pat Archambault
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 29
7TH PLACE
Bobby Tang
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 37
8TH PLACE
Doug Heron
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 38
9TH PLACE
Douglas Podaima
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 45
10TH PLACE
Jason Huley
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 50
Mens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Sandy Ridout
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Amada Youssouf
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Tim Rafuse
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 11
4TH PLACE
Rob Beslisle
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 22
5TH PLACE
David Naugler
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Rob McIntosh
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 22
7TH PLACE
Richard Masone
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 36
8TH PLACE
Rob Hornsberger
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 39
9TH PLACE
Tyrone Holmes
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 48
10TH PLACE
Rob Hillier
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 51
11TH PLACE
Victor Esteves
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 55
12TH PLACE
Austin Compton
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 60
13TH PLACE
Steve Burns
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 67
14TH PLACE
Paul Clement
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 68
15TH PLACE
Pascal Proulx
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 68
16TH PLACE
Reiner Ruska
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
16TH PLACE
Jody Froude
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Light Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Dan Dufresne
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 9
2ND PLACE
Mboya Edwards
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Martin Allard
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 13
4TH PLACE
Leo Difruscia
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
Gregory Ulysse
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Henry Mensah
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 31
7TH PLACE
Marco Crichlow
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 33
8TH PLACE
Ray Shipka
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 40
Mens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Simon Voyer
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Samer Zebib
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Trent Walsh
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Roger Leveille
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 22
5TH PLACE
Alexandre Perrias
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 27
6TH PLACE
Basil Brown
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 32
7TH PLACE
Rik Marquardt
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 32
8TH PLACE
Damion Gordon
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 39
9TH PLACE
Eustace Abraham
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 42
10TH PLACE
John Maravegias
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 54
11TH PLACE
Ryan Malo
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 56
12TH PLACE
Kirk Oberg
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 57
13TH PLACE
Sylvain Aubry
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 64
Mens Super Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Fouad Abiad
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Chad Senger
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Dan Kennedy
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Rick McCutcheon
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Leon Eastman
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 24
6TH PLACE
David Lynch
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 30
Womens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Marie Thibault
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Ellen Partnoy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Helene Mayotte
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Robin Eve
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 23
5TH PLACE
Kandy Thomas
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 24
6TH PLACE
Grete Clary
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 27
7TH PLACE
Francina Bezzubetz-Chopp
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Pamela Eisen
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 40
Womens Grandmasters
RESULTS
1ST PLACE
Barbara Stannard
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
Womens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Carmen Tocheniuk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 7
2ND PLACE
Ellen Partnoy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 8
3RD PLACE
Kandy Thomas
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Mirna Cruz
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 18
5TH PLACE
Francina Bezzubetz-Chopp
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Mariva Barrios
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Anne Maure
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 35
Womens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Autumn Raby
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Janeen Lankowski
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Nathalie Hould
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 14