CBBF BodyBuilding 2004

CBBF BodyBuilding 2004
Mens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Ryan Bellows
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Zach Terlier
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 10
Mens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Patrick Skailes
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Tony Partipilo
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 12
3RD PLACE
Herbert Orth
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 19
4TH PLACE
Mike Avramenko
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Henry Van Dijk
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 23
6TH PLACE
Brad Campbell
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Rob Churchill
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 39
8TH PLACE
Will Hall
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 40
9TH PLACE
Franco Savino
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 45
10TH PLACE
Danny Masnyk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 46
11TH PLACE
Arnold Abeling
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 55
Mens Grandmasters 50+
RESULTS
1ST PLACE
Gilles Bellehumeur
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Bill Adamoski
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Al Gray
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Terry Stewart
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 19
Mens Bantamweight
RESULTS
1ST PLACE
Pat Lessard
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Jim Mah
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Vishnu Persad
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Patrick Buhat
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Aaron Farn
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
John Beck
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 30
Mens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Mark Loo
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Kelly Burback
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 13
3RD PLACE
Steve Chan
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 14
4TH PLACE
Brian Wong
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
John Whelan
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 21
6TH PLACE
Arnold Pagsisihan
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 33
7TH PLACE
Dan MacAulay
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Tim Connah
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 37
9TH PLACE
Christophe Gagné
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 46
10TH PLACE
Guy Levesque
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 50
11TH PLACE
Rob Weppler
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 53
Mens Welterweight
RESULTS
1ST PLACE
Guillermo Celis
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Doug Derma
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Todd Hnatiuk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Manny Gouveia
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 18
5TH PLACE
Steve Olson
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Collin Pullar
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 29
Mens Light Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Vince Wawryk
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Terry Miller
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Bobby Tang
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Morgan Coulthard
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Calvin Mooney
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 25
Mens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Ben Ouellette
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Amada Youssouf
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 9
3RD PLACE
Rob Belisle
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Tyrone Holmes
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Mike Avramenko
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 24
6TH PLACE
Michael Ferrer
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 32
7TH PLACE
Farzad Ghotbi
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 34
8TH PLACE
Hal Hakefield
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 38
9TH PLACE
Danny Masnyk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 45
10TH PLACE
Robert Morao
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 50
Mens Light Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Samer Zebib
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Trent Walsh
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Marco Crichlow
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 14
4TH PLACE
Henry Mensah
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 24
5TH PLACE
Thomas Brown
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Trevor Martin
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 34
7TH PLACE
Leo Difruscia
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 38
8TH PLACE
Tony LeBlanc
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 41
9TH PLACE
Dean Bazylewich
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 42
10TH PLACE
Brad Campbell
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 52
11TH PLACE
Anderson Allder
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 53
12TH PLACE
Cedric Shurraw
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 57
13TH PLACE
Lou Joseph
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 66
14TH PLACE
Mike Desmarais
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 69
Mens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Fouad Abiad
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Simon Voyer
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Bill Mackie
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Daniel Dufresne
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 18
5TH PLACE
Wade Matthies
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Santana Anderson
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Christopher Lalonde
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Ludvik Rolin
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 38
Mens Super Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Dan Fedeluk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Mike Asiedu
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 9
3RD PLACE
Jason Hutton
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Ron Partlow
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 18
5TH PLACE
Darren Toma
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Lee Walsh
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Matt Clary
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Dan Kennedy
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 40
Womens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Cindy Phillips
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 5
Womens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Sherrie Agius
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Sherry-Ann Dillon/Jacobs
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Ellen Partnoy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 13
4TH PLACE
Petra Lemke
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Grete Clary
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Leslie Epp
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Kandy Thomas
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Lore Schwuchow
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 40
Womens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Petra Lemke
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 6
2ND PLACE
Carmen Tocheniuk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 9
3RD PLACE
Leslie Epp
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 15
Womens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Nicole Ball
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Nadia Nardi
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Sherrie Agius
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 13
4TH PLACE
Ellen Partnoy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 18
5TH PLACE
Carmen Unger
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Jody Wald
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 31
7TH PLACE
Cheryl Wozniak
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 34
8TH PLACE
Roseanne Blackburn
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 41
9TH PLACE
Kandy Thomas
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 44
Womens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Louise St.Pierre
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 7
2ND PLACE
Autumn Raby
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 8
3RD PLACE
Pamela Howard
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Sherry-Ann Dillon/Jacobs
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Jessica Oscroft
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 26