CBBF BodyBuilding 2003

CBBF BodyBuilding 2003
Mens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Jordan Janvier
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 7
2ND PLACE
Ian Hunter
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 8
3RD PLACE
Christopher Lalonde
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Ryan Swan
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
Robert Morao
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 27
6TH PLACE
Mark Johnson
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 29
7TH PLACE
Kellen McElwee
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 35
Mens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Robert Sabatini
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Frank Jezek
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Roger Leveille
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 13
4TH PLACE
Henry Van Dijk
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Terry Miller
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Rob Churchill
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 31
7TH PLACE
Mike Bolotovsky
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 39
8TH PLACE
Herbert Orth
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 44
9TH PLACE
Franco Savino
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 47
10TH PLACE
Larry Wright
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 53
11TH PLACE
Colin Keess
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 55
12TH PLACE
Mitch Walls
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 69
Mens Bantamweight
RESULTS
1ST PLACE
Scott Gillam
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Stonne Kamara-Ampong
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Patrick Buhat
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Vishnu Persad
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Darren Beblow
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Eric Clolus
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Curtis Beer
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 35
Mens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Patrick Bernard
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
John Whelan
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 13
3RD PLACE
Steven Olson
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Mark Loo
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 17
5TH PLACE
Demetri Karavas
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 23
6TH PLACE
Garry Nakonechny
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 30
Mens Welterweight
RESULTS
1ST PLACE
Terry Miller
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Todd Hnatiuk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 13
3RD PLACE
Manny Gouveia
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Bobby Tang
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Brian Wong
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 21
6TH PLACE
Collin Pullar
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 31
7TH PLACE
Brooke Maskell
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 38
8TH PLACE
Brent Ziemski
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 40
9TH PLACE
Dan McAuley
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 41
Mens Light Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Vince Wawryk
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Amada Youssouf
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 9
3RD PLACE
Paul Lopes
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 13
4TH PLACE
Javier Martinez
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Hal Wakefield
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Robin Hillier
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 28
7TH PLACE
Paul Clement
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Ramon Fodor
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 40
9TH PLACE
Eric Pelletier
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 45
10TH PLACE
Ruark Lisk
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 52
11TH PLACE
Guy Normandin
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 55
12TH PLACE
Doug Heron
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 60
13TH PLACE
Dion Protzak
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 67
14TH PLACE
Mike Prychak
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 69
15TH PLACE
Colin Keess
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 74
Mens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Carlos Riabia
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Mboya Edwards
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Robert Belisle
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Tim Rafuse
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Tyrone Holmes
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Victor Esteves
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Brad Campbell
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 37
8TH PLACE
Rob Hornsberger
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 39
9TH PLACE
Michael Spencer
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 45
10TH PLACE
Benoit Blain
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 49
11TH PLACE
Compton Austin
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 53
12TH PLACE
Curt Fuller
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 63
13TH PLACE
Ken Black
PROVINCE: NB
COMP #: 0
SCORE: 61
14TH PLACE
Aaron Jewell
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 69
Mens Light Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Daniel Dufresne
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
John Maravegias
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 13
3RD PLACE
Troy Persaud
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Trevor Martin
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 17
5TH PLACE
Dan Fedeluk
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Tony Partipilo
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 29
7TH PLACE
Cedric Shurraw
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 38
8TH PLACE
Tyler Henry
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 40
9TH PLACE
Nelson Costa
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 41
Mens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Billy Mackie
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 7
2ND PLACE
Grégory Ulysse
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Kevin Smith
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 12
4TH PLACE
Darrell Jackson
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 22
5TH PLACE
Fouad Abiad
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 24
6TH PLACE
Leon Eastman
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 29
7TH PLACE
Samer Zebib
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 37
8TH PLACE
Roger Leveille
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 41
9TH PLACE
John Xuereb
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 46
10TH PLACE
Rob Churchill
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 51
11TH PLACE
Lee Walsh
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 54
12TH PLACE
Chris Yakimchuk
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 60
13TH PLACE
Raffi Feters
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 65
14TH PLACE
Ian Hunter
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 66
15TH PLACE
Basil Odei
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 74
16TH PLACE
Tyrone Ashmeade
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 80
16TH PLACE
Sammy Nagib
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 80
16TH PLACE
Herbert Orth
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 80
16TH PLACE
Jason Campbell
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 80
16TH PLACE
Kirk Oberg
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 80
Mens Super Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Frank McGrath
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Ron Partlow
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Robert Sabatini
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Chad Senger
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Darren Toma
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 24
6TH PLACE
Dave Simard
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Nick Nero
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 35
Womens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Karin Punstel
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Ellen Partnoy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 14
3RD PLACE
Edith Bernard
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Hélène Mayotte
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 16
5TH PLACE
Sharyn Fraser
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 26