CBBF BodyBuilding 2002

CBBF BodyBuilding 2002
Mens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Craig Oliver
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Jordan Janiver
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
James Sushnyk
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Nathan Peters
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 20
Mens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Fidel Clarke
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Mike Boloyovsky
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 9
3RD PLACE
Tony Fiardi
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Rob Churchill
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 20
5TH PLACE
Winston Green
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 35
6TH PLACE
Shevon Nelson
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 36
7TH PLACE
Herbert Orth
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 37
8TH PLACE
Cap Nelson
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 38
9TH PLACE
Bob Manders
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 45
10TH PLACE
Scott Melville
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 52
11TH PLACE
Gille Bellehumeur
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 58
12TH PLACE
Johnny Laforge
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 59
13TH PLACE
Peter Hluchaniuk
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 65
14TH PLACE
Edward Dejong
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 67
15TH PLACE
Craig Skinner
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 75
Mens Bantamweight
RESULTS
1ST PLACE
Thomas Fernandez
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Monty Breeden
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Stone Kamara
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Patrick Buhat
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 18
5TH PLACE
Vishnu Persad
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 25
Mens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Guillermo Celis
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
John Whelan
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Chris Lim
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Doug Derma
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 22
5TH PLACE
Jimmy Michaud
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Richard Gauthier
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 28
Mens Welterweight
RESULTS
1ST PLACE
Javier Martinez
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Doug Heron
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Manny Gouveia
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 13
4TH PLACE
Kevin Frost
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
Brent Ziemski
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 25
Mens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Mboya Edwards
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Tony Fiardi
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 12
3RD PLACE
Eric Pelletier
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Youssouf Amada
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
Paul Clement
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 21
6TH PLACE
Tim Rafuse
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Adwin Gounder
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 35
Mens Light Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Daniel Dufresne
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 8
2ND PLACE
Carlos Rabiei
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 14
3RD PLACE
Billy Mackie
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Basil Brown
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 17
5TH PLACE
Basil Odei
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 24
6TH PLACE
Henry Mensah
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 28
7TH PLACE
Marc Crichlow
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 34
8TH PLACE
Simon Voyer
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 41
9TH PLACE
Brad Campbell
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 47
10TH PLACE
Thomas Brown
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 53
11TH PLACE
Mike Hayes
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 54
12TH PLACE
Winston Green
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 61
13TH PLACE
Alain Pensis
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 69
14TH PLACE
Tommy Brewen
PROVINCE: NL
COMP #: 0
SCORE: 70
15TH PLACE
Steven Cote
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 72
16TH PLACE
Corey Lavigne
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 79
16TH PLACE
Kirk Goodkey
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 79
16TH PLACE
Brad Malley
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 79
Mens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Kevin Smith
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 7
2ND PLACE
Greg Ulysse
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 8
3RD PLACE
Pino Carnevale
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Jason Hutton
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Rob Churchill
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Paul George
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 28
7TH PLACE
Tony Partipillo
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 33
8TH PLACE
Steve Parker
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 42
9TH PLACE
Raffi Feters
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 43
10TH PLACE
Ludvik Rolin
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 50
11TH PLACE
Rick Paintin
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 52
Mens Super Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Mike Platz
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Scott Milne
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 12
3RD PLACE
Ron Partlow
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 16
4TH PLACE
Fidel Clarke
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
Darren Toma
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Frank Jezek
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 29
Womens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Kristina Goldring
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
Womens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Marylynne Mackenzie
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Elllen Partnoy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 13
3RD PLACE
Karin Punstel
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Carmen Pomposa
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 21
5TH PLACE
Wendy O'Grady
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 25
6TH PLACE
Sally Marshall
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 28
7TH PLACE
Sherry Agius
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 35
8TH PLACE
Helene Mayotte
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 41
9TH PLACE
Colleen Hluchaniuk
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 44
Womens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Debbie Leung
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Karin Punstel
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 10
3RD PLACE
Petra Lemke
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Wanda Aubee
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 18
5TH PLACE
Robin Eve
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 25
Womens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Carmen Unger
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 5
2ND PLACE
Ellen Partnoy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 13
3RD PLACE
Josee Nadeau
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 15
4TH PLACE
Wendy O'Grady
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
Maria Mikola
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 26
6TH PLACE
Sherry Agius
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 29
7TH PLACE
Kristina Goldring
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 35
Womens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Marnie Power
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 6
2ND PLACE
Louise St. Pierre
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 11
3RD PLACE
Christine Roth
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 17
4TH PLACE
Audrey Letourneau
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 19
5TH PLACE
Marylynne Mackenzie
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 24
6TH PLACE
Shelly Yakimchuk
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 30
7TH PLACE
Helene Mayotte
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 35