CBBF World Qualifier 2001

CBBF World Qualifier 2001
Mens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Bobby MacKenzie
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Gabriel Mandeville
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Nick VanDenHurk
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Barry Asmundson
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Emile Bessette
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Wayne Karlin
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Bantamweight
RESULTS
1ST PLACE
Froilan Abalos
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Thomas Fernandez
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Jim Mah
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Dan McCauley
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Claude Grise
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Adrian Small
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Welterweight
RESULTS
1ST PLACE
Vincent Wawryk
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Marc Fontaine
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Ramon Fodor
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Amada Youssouf
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Peter Hamm
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Greg Chan
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Light Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Wayne Forsythe
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Steven Shauer
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Cedric Shurraw
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Ian Diack
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Kristina Goldring
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Karin Punstel
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Arlene Wiebe
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Sherry Leavitt
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Emmanuela Pintus
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Karin Punstel
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Arlene Wiebe
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Johanna Dejager
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Frances Manias-Jackson
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Petra Lemke
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Leslie Gurr
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Myriam Cantin
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Joanna Dunn
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
Fitness Short
RESULTS
1ST PLACE
Nathalie Tabouillet
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Veronique Roy
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Clara Rojek
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Fitness Medium
RESULTS
1ST PLACE
Nadia Moussa
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Chantale Dicaire
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Janie Keith
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 0
Fitness Tall
RESULTS
1ST PLACE
Liz Curtis
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Jamie Martens
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 0