CBBF BodyBuilding 2000

CBBF BodyBuilding 2000
Mens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Sam Smith
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Nathan Potvin
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Marco Denis
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Rob Churchill
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Behnam Samimy
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Brian Logue
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Bantamweight
RESULTS
1ST PLACE
Claude Morissette
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Mark Loo
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Normand Vezina
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Greg Doucette
PROVINCE: NS
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Dan McAuley
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Gary Dalton
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Welterweight
RESULTS
1ST PLACE
Mboya Edwards
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Valerio Moscariello
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Brian Wong
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Carlos Rabiei
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Pete Watson
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Henry Mensah
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Light Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Orel Eserve
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Richard Mayrand
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Daniel Dufresne
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Reza Amintorabi
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Mike Platz
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Behnam Samimy
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
Mens Super Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Eric Dilauro
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Ron Partlow
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Scott Milne
PROVINCE: ON
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Junior (One Class)
RESULTS
1ST PLACE
Kristina Goldring
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Masters
RESULTS
1ST PLACE
Bernice Green
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Arlene Webe
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Sherrie Wilson
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Lightweight
RESULTS
1ST PLACE
Arlene Webe
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Ellen Partnoy
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Tanya Sheehan
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Middleweight
RESULTS
1ST PLACE
Raejha Douziech
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Shelly Yakimchuk
PROVINCE: SK
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Carmen Unger
PROVINCE: MB
COMP #: 0
SCORE: 0
Womens Heavyweight
RESULTS
1ST PLACE
Lucie Bergeron
PROVINCE: QC
COMP #: 0
SCORE: 0
2ND PLACE
Helen Bouchard
PROVINCE: AB
COMP #: 0
SCORE: 0
3RD PLACE
Jodi Michaels
PROVINCE: BC
COMP #: 0
SCORE: 0